תתקשרו עכשיו: 052-248-8518 או הזמינו הובלה איתנו דרך ווטסאפ תשלחו הודעה לקבלת הצעת מחיר להובלה

כמה טיפים למעבר דירה מוצלח!


עוברים דירה פעם ראשונה או שחוויתם את המעבר כבר מספר פעמים, לא משנה מה, תמיד זה יהווה הרגשה של חוסר מנוחה.

למרות שתהליך המעבר יכול להיות די חלק וקל מספיק בתקלה קטנה וכבר המעבר יהפוך לסיוט, לכן לפני שתחליטו למי לפנות אנו ממליצים לכם לענות על מספר שאלות.


 • לפני שתתחילו להתכונן למעבר דירה תעברו על כל הרכוש שלכם.
  האם באמת אתם צריכים כוסות עם פרסומת של איזו חברה שנתנו לכם במתנה לפני שנים? האם באמת תקראו שוב פעם את הספר הזה? האם היה איפה להעמיד את העציץ הזה? אתם צריכים מחשב בן עשרים שנה או חלקים ממנו? תתפטרו מכל מה שאתם לא השתמשתם בו המון שנים כי רוב הסיכויים שגם לא תשתמשו בו בעתיד. כך תחסכו זמן, כסף וכל הסיבוך שכרוך במעבר דירה והמקום החדש יראה יותר מסודר.
 • תרשמו על כל קופסה!
  לאן הקופסה שייכת – מטבח , חדר ילדים, חדר אמבטיה, חדר הורים, מחסן וכדומה. מומלץ עבור כול חדר לקחת צבע שונה כדי שתמצאו יותר מהר את התוכן במיוחד כאשר הקופסאות מוערמות אחת על גבי השנייה ואז לא רואים את כול מה שכתוב.
  כוסות מטבח שביר למשל כחול – עבור מטבח, ורוד – עבור חדר ילדים וכ"ו. מה התכולה שבקופסה – במידה וזה חפץ שביר עדיף לציין זאת בצבע בולט ובמספר מקומות על גבי הקופסה. מומלץ לעשות רשימה של כול קופסה שאתם ארזתם על מנת שהיה יותר פשוט למצוא בזמן הפריקה בדירתכם החדשה.
 • לא צריך להעמיס!
  במידה והספרייה שלכם מלאה ספרים ואתם אוהבים לקרוא, אל תשכחו שזה לא ארון בגדים והמשקל ביחס לנפח שונה בהרבה.
  לארוז מעט ספרים ביותר קופסאות לדוגמה: ספר של 21cm על 13cm עם 500 עמודים שוקל כ-500 גרם, זאת אומרת מספיק 20 ספרים וכבר קיבלתם 10 קילו! לכן עדיף לארוז מעט ספרים ביותר קופסאות ולא להפך!
 • תוודאו שכול מה ששביר צריך לארוז כך שיגיע בשלמותו!
  להשתמש לעטיפה בכול הבגדים הישנים כוסות, צלחות, כלי חרסינה, אגרטלים, מראות וכ”ו. לפני שאתם רצים לקנות עטיפה תראו מה יש לכם מתחת ליד. לדוגמה : כוסות מטבח ניתן לעטוף במגבת מטבח, אגרטל בעיתון ישן, או להשתמש לעטיפה בכול הבגדים שבהם אתם לא מרבים להשתמש,למשל חולצות ישנות.
 • תכננו מראש!
  תתחילו לארוז מספר שבועות לפני המעבר – ככול שתארזו יותר דברים בלתי חיוניים לפני הזמן כך יהיה יותר פשוט לקראת המעבר.
 • הגודל כן קובע!
  תבחרו קופסאות בגדלים שנוחים לנשיאה במידה ותחליטו להעביר את הרוב בעצמכם.
 • תמחזרו!
  תתחילו לאסוף קופסאות ותעודדו את כול המשפחה. אין צורך לרוץ ולקנות בחנות,ניתן למצוא קרטונים בקלות ליד מכולות מחזור קרטונים או שמשכן חדש שעבר לפני יומיים דירה. טיפ: הרבה חנויות מאבזרות אותכם בזמן קניה בשקיות ניילון עבות או קשיחות מקרטון עם ידית נשיאה נוחה – אל תזקרו אותם הן יכולות לעזור לכם לעביר דברים שתצטרכו בהישג יד.
 • מצלמה?!
  קחו מצלמה ותתחילו לצלמם את כול החוטים שמחוברים לטלוויזיה, מערכת סטריאו, מגבר, מחשב, נתב רשת וכדומה. לצלמם את כול החוטים רוב הסיכויים שאתם לא עובדים בהתקנות ועם לנתק את כול כבלים לקח לכם חמש דקות, לחבר אותם בחזרה ייקח לכם חמש שעות.
  המלצה: אם אין לכם מצלמה, אל תתעצלו בקשו מחברים כי במצלמת טלפון לא תצליחו לצלם באותה איכות ולפעמים האותיות הקטנות שכתובות מעל המחבר כן חשובות.

תתקשרו עכשיו: 052-248-8518 או הזמינו הובלה איתנו דרך ווטסאפ תשלחו הודעה לקבלת הצעת מחיר להובלה